| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă legată de League of Legends. După meciurile provizionale am intrat Bronz I, și am tot jucat ca prostu' până am ajuns Bronz 4, am ieșit din B4 cu ajutorul unui prieten și acum iară sunt aici pentru că echipă și pentru că nu pot căra singur meciul.
Este vreun player care joaca bine sau un smurf care poate să mă ajute să intru măcar Bronz I dacă nu Silver? În caz ca mai aveți un cont și nu aveți cu cine juca pre-made. Pe EUNE, dacă da ziceți-mi contul și că dau add.
Contu meu este Cr***onTi***on. O sa vedeți numele dupa ce vă dau add happy

2 răspunsuri:
| σκμ a răspuns:

Te inteleg perfect prietene.
Eu ma chinui sa ies din BRONZ, si pe League of Legends am invatat un singur lucru decat timp joc [Inafara de bazele jocului ].
Acel lucru este sa nu iti injuri coechipieri indiferent de ce greseli fac, iar in camera unde trebuie sa selectezi i-a tu mereu SUPPORTU astfel reduci riscul de "TROLL" riscul nu este 100% redus deoarece cine stie pe ce pozitii se mai ceartalaughing
Daca vrei sa mai vorbim scrie-mi pe TPU.
O zi buna!

| ClaudiuBosu a răspuns:

Numele meu este TrollRespect si sunt un smurf, pe alt cont am avut gold 2, dar l-am mutat pe Rusia asa ca...
Joc bine toate rolulile, asa ca daca vrei sa joci cu cineva, ai incredere in mine;-)