| OwNaG3 a întrebat:

Am o problema...Mi-am facut un server de metin2 dar cand incerc sa ma loghez in metin tot mi se incarca si se incarca...straight face

Va rog frumos cine stie sa ma ajute

Vot+Funda big grincrying(

1 răspuns:
| Sotaro324 a răspuns:

Salut OwNaG3

Ai bug login :P

Deci sa incepem:
Downloadat fiserul urmator:
Download: http://www.mediafire.com/? 4mry5mxlong
Parola:wildgamers.com

Unde il uploadam:
De obicei se uploadeaza cu FileZila in /usr/rain/auth dar unii au altfel de server si se poate gasi la adresa asta /usr/game/auth.

Cum procedati:
Dupa ce ati uploadat serverul daca este deschisi dati un reboot si apoi dati comanda./start asteptati sa apara acelele 8 Timed Out si scrieti cd /usr/rain/auth sau cd /usr/game/auth depinde acum si dupa scrieti comanda sh login.sh.