| Anton72992 a întrebat:

Am o problema pe laptop. Incerc sa ma joc wwe 2k19 si nu pot sa gasesc butoanele de page up si page down. Sunt doar 2 pe care scrie page up si down dar au si niste numere pe ele, si nu pot sa le folosesc

1 răspuns:
| azeze a răspuns:

Butoanele acele trebuie sa fie deasupra sagetilor, sau in cazul tau cred ca la numere in partea dreapta si se activeaza cu un buton de pe tastatura care cred ca este deasupra lui 7 sau sus de tot deasupra sagetilor, cel care actioneaza beculetul de la tastatura, nu stiu ce model de laptop ai asa ca nu stiu cu exactitate cum sunt aranjate la tine butoanele.