| Demeter_Tibi_1997 a întrebat:

Am primit slot pe un servar, cum il folosesc?

2 răspunsuri:
| Giubby_Giubby_2000 a răspuns:

Daca servarul este de Counter-Strike (versiune oricare), te ajuta la un loc rezervat pe sever(cand sv e full tu poti intra oricand) este valabil pentru orice mod de cs zombie.respawn,normal etc...
FUNDA

| Magnifico a răspuns:

Pe unele servere slot inseamna nu doar loc rezervat si si nick rezervat si posibilitatea executarii unor comenzi (dar nu peste tot, in general slotul inseamna doar loc rezervat pe server, acces la chat-ul adminilor si cam atat).

Dupa ce l-ai activat (cum ai primit tu instructiunile -setinfo _server parola- spre exemplu) intri pe server chiar daca este full (24/24; 31/31) vei avea loc.