| anonim_4396 a întrebat:

Joc de foarte mult timp cs. pe un servar, iar in dimineata aceasta am vrut sa intru si am primit kick de 3 ori apoi a 4-a oara bann straight face. Din ce cauza? Nu folosesc coduri si nici n-am folosit si vreau sa vorbesc cu cineva sa-mi scoata bannul. nu ma pricep. Cum trebuie sa procedez?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Dacă ai primit de 3 ori kick, asta ar însemna că ai avut lag.
Nu lasă să intre jucătorii care au lag, pentru că blochează serverul.
Dacă ai vreun admin în listă ai putea să îl rogi ca să-ți scoată bann-ul, și îi spui că nu o să se mai întâmple.

Toate cele bune!happy

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Bann-ul poate dura o oră, o săptămână, o lună, un an, sau o perioadă mai lungă.

Toate cele bune!happy

| Xpert a răspuns:

Este posibil sa ai lag!

| oannabomboana a răspuns:

Nu am nici un admin in lista crying. E permanent ban-ul?