| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Am probleme cu pc´ul.
1.Cand intru pe metin2Fun mi se blocheaza imaginea si când dau ´X´ la ferastra metin2 fun se face alba si sageata de la mouse´ se face un cerculet care se incarcă iar după cateva sec.mi se inchide. Si câteodata ma scoate pur si simplu si imi apare o căsuta in care scrie ´?´ ...Si pe metin2 ro la fel.
2. Pe google tot asa mi se inchide pagina si apare reporniti ferastra? ceva de genu. sau se blochează.
3. Mi se restarteaza pc´u si apare o imagine albastră in care e o numaratoare de la 1.la 100. Si mai scrie ceva cu bios, harddisk, error. :l. Cand a ajuns numaratoarea la 100 s´a inchis apoi reporneste.
Ce să´i fac să nu se mai inchidă si sa ma lase sa ma joc metin big grin? Am window 7.32 mb.

1 răspuns:
| NaTl a răspuns:

Intra pe Metin2 Play4Fun este mai tare ca fun.
http://mt2.play4fun.ro/meniu/index.php?s=home