| qcristi a întrebat:

Am server de cs cu respawn si are meniul de arme. Dupa ce aleg arma imi da si vesta >>(B-8-2) dar nu stiu cum sa fac sa imi dea si grenade de toate feluriele.(sau macar HE)

1 răspuns:
| RwkY a răspuns:

E optiune, in addon-ul de la cs, e acolo un fisier.ini, cel care l-ai editat initial la adaugarea addon-ului, nu mai stiu exact cum se numeste, nu am mai jucat cs de foarte mult timp, si in acelasi timp nici nu m-am mai ocupat de servere... sper sa te ajute.

p.s. iti zic sigur ca asta este solutia, doar ca nu imi aduc aminte exact, unde sa cauti.

server -> cstrike -> addons -> respawn -> acolo trebuie sa fie.