| AllmaGirl a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de YouTube. La unele videoclipuri, la creeator(sau cel ce a uploadat) apare o poza, nu numele cum este normal. Am si eu cont pe youtube, cum pot sa fac asta? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Grumpy123 a răspuns:

Pai aia au contul cu plata.Din cate stiu doar agentiile au asa ceva.

| AllmaGirl explică:

Nu doar agentiile, este o femeie care face tot felul de manichiuri si are asa(la ea acasa le face), mai este una care are hamsteri si nu neaparat agentie...deci numai contul cu plata iti da dreptul la chestia asta?sad