| K3nZ0R_3181 a întrebat:

ma jucam cam acu vreo 5-6 ani un Counter Strike de seamana foarte mult cu 1.0 dar nu e asta si nici 1.6 si nici 1.5
nu mai stiu sigur care counter strike era ca de aia intreb si eu aici dar stiu doar ca seamana cu 1.0 si iconita pe desktop era de la 1.6 deoarece vreau sa ma joc si eu CS-ul acela cu niste baietihappy, va rog daca il stiti cumva, spuneti-mi ca dau si fundita si dau si vot ca raspuns foarte folositor, multumesc

Răspuns Câştigător
| cr1571n3l a răspuns:

E counter strike 1.4? sau 1.8? mai bine mai da niste detalii cum vrei sa fie jocul, daca sa poti juca online.etc

1 răspuns:
| K3nZ0R_3181 explică:

Da, cred si eu ca tot 1.4 e, ca mia mai zis un baiat din ''gasca mea'' cu care vreau sa joc cs in retea