| Fast92 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru toti jucatori de euro trcuck simulator (ETS) cum imi dau seama ca e radar pe sosea ? exista vreun indiciu cv, ca din curse aproape jumate din bani dau amenzi la radar.

1 răspuns:
| DimaMD95 a răspuns:

Ha ha ha uite pe tastiera patasa M si o sa-ti apara harta in partea dreapta sus si N pentru a vedea harta.
Daca vrei indiciu uite in punctul careti trebuie sa ajungi uite chiar cum mergi pe drum si uite pe tablouri ce scrie unde chit pina la loc mai ai si ce inainte va fi