| DutzuRazor a întrebat:

Pot sa imi pun; a euro truck simulator 2 detector de radar?big grin
Multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Azian a răspuns:

Nu am auzit momentan de modul acesta! Poate pe viitor va aparea, incearca aici, eu de aici am folosit toate modurile, si au si pagina de facebook cu numele respectiv, poti sa verifici! http://ets2-mods.com/

| DutzuRazor explică (pentru Azian):

Multumesc!
Dar nu stii jocuri cu tiruri dar sa nu fie simulatoare sa te poti da jos din tir etc.

| Azian a răspuns (pentru DutzuRazor):

Nu, pe viitor o sa vedem sigur si asa ceva! Se promite un viitor interesant la E3, combinatii de simulatoare! Deocamdata nu stiu!