| ciocolata_6889 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi.An un config de cs si nu stiu cum sa fac sa ma duc cu viteza mai mare pe deathrun, sau sa fac b-hopp mai tare. spuneti-mi si mie pe ce trebuie sa apas sa ma duc cu viteza.love struck.Hay ca dau fundalove struckwinking

2 răspunsuri:
| mili_8806 a răspuns:

Pentru viteza in b-hop trebuie ca serverul sa permita asta nu trebuie nimic special in config!( doar b-hopul) salut!

| sssSnake a răspuns:

Uite aici: http://www.gamesfront.net/cele-mai-bune-cfg-uri-counter-strike-1-6 .

Mai jos ai un link, apesi pe el, te duce pe o alta pagina, apesi din nou pe acelasi link si ti se downloadeaza cele mai bune 15 CFG-uri pentru CS, +un skin pentru AWP, sa ai tinta ca la arma normala.