| TutiGMati a întrebat:

am revenit cu o noua intrebare care este: Am luat un cfg deathrun de pa net si chestia este ca nu prind deloc viteza, imi puteti explica voi pe ce trebuie sa apas onafar de "space si CTRL" sau daca puteti sa-mi dati voi un cfg deathrun speed si sa-mi spuneti pe ce trebuie sa apas ca sa prinda viteaz? Multumesc. Daca mere sa prind viteza dau DICTAMAI FUNFOIU.

1 răspuns:
| awkward a răspuns:

Trebuie sa faci strafe, cand faci bhop apasa A si D. mai toate cfg-urile au un bind in care sa te invarti in cerc[click2].