| madixmada a întrebat:

Am si eu o problema cand intru in Metin2Ro mi'se resarteaza calculatorul...si am auzit un prieten ca imi trebuei un program...imi puteti zice care este programul?

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Si eu aveam aceiasi problema atunci cand jucam metin) mi se reseta calculatorul dupa ce intram pe el.Metin2 are un virus mic deaceia calculatorul nu te lasa sa intri poate ai si tu aceiasi problema care o aveam eu.Intram pe metin ma jucam si ieseam si cand intram din nou pe el se reseta.

Deci:
1.Ori stergi si reinstalezi Metinul
2.Ori dezactiveaza antivirusul inainte de a intra pe el.
3.Sa nu fi intrat pe nici un program inainte de a intra pe el (in afara de messenger).
Una din metodele care ti le-am spus am facut si eu si mi-a mers.Nu am auzit de nici un program ca sa nu se mai reseteze pana acum.Iti urez Bafta

1 răspuns:
| LastWhisper a răspuns:

Si eu am nevoie de asta