| DannyR0 a întrebat:

Am si eu o problema cu Counter Strike Global Offensive. In timp ce ma joc primesc blackscreen si mai apare si o eroare de la windows, un "stopped working". Daca stie cineva cum poate fi remediata problema ii sunt recunascator. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cerintele cerute pentru a juca CS:GO, sau trebuie reinstalat jocul/steam-ul. Posibil sa fie un fisier din folderul respectiv al jocului corupt/eronat/deteriorat. Incearca una dintre ele.