| djdjdj a întrebat:

Am si eu o problema cu gta san andreas, nu se aude vocea personajelor, insa uneori se aude asa cateva cuvinte odata la 2, 3 misiuni, ce ii pot face? este pe stereo, din setari si la sfx si radio este full, ce sa ii mai fac?

1 răspuns:
| xFlo699 a răspuns:

Salutare! Depinde cel mai mult dacă jocul este sau nu piratat. Cu versiunea originală, nu am auzit niciodată să fie probleme despre așa ceva. Îți recomand să încerci să-l instalezi de pe alt site. Cu toate acestea, te sfătuiesc să fi atent, sa nu iei vreun virus. Baftă!