| ANDREI_6610 a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul Driver San Francisco pentru PC. Il instalez si cand pornesc jocul ii apare fereastra cu ubisoft game launcher si dupa ce se incarca imi zice ca a aparut un update si daca ii dau nu iese daca ii adu da si dupa aia nu imi apare start game dau pe el da nu imi intra in joc si daca ii dau sa updatezedupa ce se termina nu imi intra in joc!
Ce sa fac?
Apropo am Windows 7!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| MaNNNNNe a răspuns:

Pai incearca sa il faci cu Daemon Tools(ce versiune doresti tu)si apoi scriel pe CD. Dupa efectuare, reintroduci CD-ul in unitate si dai play.pentru ca versiunea o ai pe calculator dar jocul il ai scris pe CD. funda? big grin