| DreamHouseit a întrebat:

Am si eu o problema cu smackdown vs raw 2008 cand deshid pcsx2 ai fac configurile tot tot isourile montez imaginea jocului si cand vreau sa ma joc si dau run CD/DVD imi apare ca se incarca clepsidra si imi iese din pcsx2 simi apare la loc sageata normal imi puteti spune de ce?

Răspuns Câştigător
| Diana_7092 a răspuns:

Versiunea de pcsx2 pe care o ai este de vina. Nu stiu exact de ce, dar eu de exemplu aveam God of war 2 si nici nu vroia sa il deschida. Incearca sa gasesti o versiune care suporta jocul.