| fatih_9237 a întrebat:

Am si eu o problema cu YouTube..Nu stiu ce are eu am vreo 200 si ceva de vizionari la video si acolo in colt dreapta am 133 ce se intampla https://www.youtube.com/user/WizzyOficial/videos?flow=gr id&view=0 Uitati canalul si uitaviva si voi si daca stii ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Sh4Dow a răspuns:

Nu e nimic in neregula cateodata mai dureaza pana se schimba si acolo, m-am uitat si eu si e in regula stai linistit ^^.

2 răspunsuri:
| FlashGun a răspuns:

E un bug de la youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rae nimic este de la youtube dar tu tot 200 si ceva de vizionari ai