| Nier a întrebat:

Am si eu o problema...Ma joc metin2 ro iar daca vreau sa deschid 2 metine deodata (pe unul sa-mi fac shop de exemplu) iar pe celalalt sa cresc mi se restarteaza calculatorul. straight face Si mi se mai restarteaza si de alte dati de la sine...De ce si ce sa fac sa nu se mai restarteze? Funda :X

1 răspuns:
| Alberto97 a răspuns:

Cred ca ai windows xp bagati windows xp sp3 si net framework 3.5 daca nu se rezolva e din cauza calculatorului tau ca este mai sclab