| Danut_Chirila_1990 a întrebat:

Am si eu un video vreau sa fac vizualizari va rog http://www.youtube.com/watch?v=EnCwYy8U8uM :D

2 răspunsuri:
| Éηεяgý a răspuns:

Am dat si like. Funda?

| Mihail2020 a răspuns:

Daca vrei sa faci multe vizualizari pe youtube sunt o gramade de site-uri unde poti sa iti promovez saitul si sa iti faci multe vizualizari reali (NU BOT) reali dar tot ce faci este sa-l promovezi si poti obtine o gramada de vizualizari.

Dar mai intai trebuie sa faci minute, credite, etc si din acelea poti atunci sa promovez si sa obtii o gramada de vizualizari si Like.

Nu stiu daca vrei asa te las sa zici acepti sau nu.
Si dupa aceea iti dau site-urile cum sa iti promovez linkul.