| kenNNzorFTW a întrebat:

Am si eu un volan pentru pc, acum spuneti-mi si mie ce jocuri merg jucate la volan, merge nfs carbon?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Da, merg toate jocurile din seria Need For Speed ( NFS ) insa cred ca mai bine ai incerca Shift 2 le depaseste pe toate.
Mai sunt Driver San Franicsco, World Racing 2, Test Drive Unlimited, Driving Simulator 2011, Flattout 2, Dirt 2, Blur, etc.
Cu tiruri: Rig'n'Roll,Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, King Of The Road, WOS Extreme Trucker 2, WOS Long Haul, Tanker Truck Simulator 2011, etc.

Bafta si numai bine!

2 răspunsuri:
| kenNNzorFTW explică:

Multumesc amandurorawinking

| 1AlexS a răspuns:

GTR,GTR 2, GT Legend, Race, Race 07, ToCA Race Drive, Race Drive 2, Race Drive 3
Test Drive Unlimited pentru. cel mai bun feedback cand derapezi chiar simti in volan desi uneori e prea tarziu nu o mai redresezi.La taste cu camera din spate ai mai multe sanse