| Eugeniusu a întrebat:

Am telefon cu Android si am vazut jocul 'Zombie Ville USA' in 'Magazin play', dar nu-l pot descarca gratuit. Am inteles ca multe jocuri pentru android pe unele site-uri sunt gratuite pe altele cu plata... Vreau un link cu jocul care sa-l bag pe telefon si sa-l pot descarca cat mai simplu, gratuit. Dau funda la raspunsul corect, multumesc! happy

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Cauta zombie ville apk

dupa ce ai gasit ce cauti descarcati si un manager de fisiere ca sa il poti instala

si de unde stii raspunsul corect daca nu stii de unde sa il iei? laughing