| ReignForest a întrebat:

Am the sims 4 luat gratis din origin(atunci când a fost gratis), am vrut să instalez și celelalte expansiuni pack(gen seasons, island living etc), dar nu am găsit. Am descărcat totuși versiunea deluxe cu toate expansiunile pack, dar nu pot să accesez în joc origin(îmi spune că e offline). Ce să fac?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Te duci pe un site ca SkidrowReloaded sau IGGGAMES si ii bagi pe toti in ceva-ul mamelor lor cu launchere defecte si erori tampitewinking