| calinelena a întrebat:

Am un cont origin si am uitat id-ul.Cand am bagat codul jocului pe alt cont nu a mers a spus ca codul este deja folosit.Ce pot sa fac sa recuperez contul?

2 răspunsuri:
| adrianvulcan1 a răspuns:

Am schimbat contul EA Origin. Cand am introdus codul pentru un joc mi s-a spus ca a fost deja folosit. Cum fac sa recuperez jocurile?

| adrianvulcan1 a răspuns:

Am un cont origin si am uitat id-ul.Cand am bagat codul jocului pe alt cont nu a mers a spus ca codul este deja folosit.Ce pot sa fac sa recuperez contul?
Utilizator