| TudorAlin a întrebat:

Am un htc hd2 si vreau sa ascult un post de radio din strainatate am internet pe mobil dar cum fac sa ascult radioul ce program imi trebuie

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Probabil Winamp. Cauta-l in market.

4 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Incearca sa instalezi Winamp-ul. Intra pe pagina winamp.com, downloadeaza si vezi daca poti instala.

Răspuns utilizator avertizat
| MCrowley a răspuns:

Nu ai cum sa asculti un post de radio din strainatate deoarece tu esti in Romania.si nu! Nu exista program! Fundahappy!

| TudorAlin explică:

Cum sa nu mearga eu stiu ca merge si stiu si un program da trebuie sa platesti v-am intrebat sa stiu ca poate gasesc unu free