| Problematik a întrebat:

Am un joc pe facebook TopEleven si ma joc in fiecare zi dar pana sa ma prind de el am consumat toate jetoanele aiurea... pot reseta jocul ca sa incep de la inceput? Cum? Fundita.

2 răspunsuri:
| valyvortex a răspuns:

Salut imi pare rau sa te anunt ca nichi-un joc de pe Facebook nu se poate reseta in nichiun fel insa daca nu mai ai jetoane incearca sa cresti in lv pentru ca de obicei de fiecare data cand treci un lv primesti cate un jeton.

| Problematik explică:

Esti praf frate...laughingIn fiecare zi primesti cate un jeton