| EN21 a întrebat:

Am un joystick serioux phantom 3000w pc/ps3 wireless vibration gamepad si nu imi merge nici in fear3 nici in gta4 eu cred ca poate avea legatura cu joystickul de xbox care are chestiile asezate altfelimi puteti spune care e problema si o rezolvare daca se poate?

2 răspunsuri:
| Navros a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu... daca gasesti pls, am acelasi gamepad ca al tau...

| Navros a răspuns:

Ai gasit ceva? am aceeasi problema happy cu acelasi joystick.