| Miranda29 a întrebat:

Am un laptop 4gb ram,Hard 500gb,placa video ati radeon hd 4650 1gb,procesor Pentium (R) dual core e 6500 2.93 ghz. A venit cu windows 7 x86 instalat dar dupa un timp a inceput sa mearga cam prost.(Bluescreen error,videourile pe youtube se vad verde) Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Reinstalare de windows! Asta pentru ca ai Bluescreen! Pentru videoclipuri exista rezolvare!

2 răspunsuri:
| LowWw a răspuns:

Salut, si eu am avut un laptop, ceva mai slabutz decat al tau si primeam erori de astea, eu iti recomand sa reinstalezi windows-ul asa cum a zis si neluL si sa pui tot windows 7 32 bits!
dar vezi ca la laptopuri ar tebui sa iti iei un coolpad ( http://www.amazon.com/Laptop-Notebook-Cool-Pad-Fans/dp/B001B077PO ) daca le folosesti pentru gaming si sa mai schimbi pasta!

| SGFlorinel a răspuns:

Daca ai de mult timp windowsul instalat, poate trebuie reinstalat pentru a sterge programlele care nu le mai folosesti din el.
poti da iti cauti jocuri potrivite sistemului tau http://www.games-hd.com