| Miranda29 a întrebat:

Au inceput sa mearga niste jocuri mai greu pe high. dupa ce am venit din concediu (pc-ul a fost inchis timp de 2 zile) vineri jucam jocurile perfect pe high si duminica cand m-am intors merg FOARTE greu chiar si pe low nu stiu de ce, credeti ca daca reinstalez windowsul se repara? am placa video ati radeon hd 4650 1gb, 4 gbram, hdd 5000, procesor intel duo core 6500 de 2, 93 ghz.

1 răspuns:
| TC3 a răspuns:

laughing a amortit si el. Cu siguranta daca reinstalezi windouws`ul o sa mearga binewinking Probabil ai virusi sau ceva, nu e neaparat ca l`ai lasat inchis. Nu cred ca are legatura cu asta.winking