| deniku202 a întrebat:

Am un laptop.Pe counter-strike warz0ne pe servere cand apas alt gr mereu ma deconecteaza de pe serverul pe care sunt si ma conecteaza din nou pe serverul CS.E-LIKE.RO (si cand sunt pe acest server se intampla la fel).Imi puteti spune ce trebuie sa fac pentru remedia situatia?

Răspuns Câştigător
| NagatoBK a răspuns:

Intra in options si dai unbindall, dupa dai sa isi reseteze singur toate bindurile happy sau mai simplu scrie in consola unbindall "tasta care te deconecteaza"!