| Adminul000 a întrebat:

Am un microfon destul de ok cand l-am bagat sa instalat direct un driver si merge dar eu vreau sa bag driverul realtek pentru microfon pentru ca cand vb pe skype se aude perfect cand filmez bazaie ca dracu vreau realtek pentru ca rea o cestie o bifezi si nu mai bazaie dar l-am instalat dar nu se aude nimic cand selectez realtek pe skype nu se aude nimic dar cand pun ala de la microfon se aude, help!

dau Funda!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La toata lumea microfoanele merg fara drivere. Iar la PC driverul se baga pentru placa de sunet. Daca placa de sunet nu este Realtek cum sa bagi driver Realtek?