| Bulbi a întrebat:

Am un modem wireless de la UPC si desi are semnal bun as vrea sa ii maresc raza de actiune.Ce imi recomandati sa iau? Stiu ca sunt mai multe variante,router antena externa, adaptor dar nu stiu care e cea mai buna pentru marirea semnalului si daca se poate sa il pun in alta camera decat cea in care am deja modemul. Ceva sfaturi?

1 răspuns:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

Un reperator. puți să il conectezi la modem și ți-l duci unde ai nevoie.