| Snoke a întrebat:

Am un PC vechi din 2004. Si nu mai am ce juca, deci caut de zor jocuri sad Gasesc. dar nu prea laughing Imi recomandati ceva? Adventure, RPG, Racing, FPS, RTS, etc. nu conteaza, doar sa ma joc si eu cevaa

4 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Call of Duty 1 si 2
Medal of Honor Allied Assault
Medal Of Honor Pacific Assault
Prince of Persia The Two Thrones, Warrior Within, The Sands Of Time
Need For Speed Underground 1 si 2
Need For Speed Most Wanted
Fifa(pana in 2008)
PES
Brother In Arms Road to hill 30 si Earned in Blood
Flatout 1 si 2
Empire Earth si Age of Empires
History Channel Civil War A Nation Divided
Colin MCrae Rally 4
Mafia
Vietcong
Freedom Fighters
NBA 08
NHL
Rogue Trooper
Tomb Raider

| mariAN_8745 a răspuns:

Man eu zic ca metin2 e un super joc si e si normal si privat si te tine la pc
eu am jucat toata VARA neincetat si tot imi place sper sa te ajutebig grintongue

| Alinu7 a răspuns:

Flat out 2, fable the lost chapters, euro truck 2008, nfs world online, age of empire 2, the sims. si eu am avut pc tot din 2004 happy

| Snoke explică:

Super jocurile, dar eu vreau mai multe laughing)) metin2 nu imi place, Flat Out 2 l-am jucat, Tomb Raider la fel, CoD 2 si pe el, Prince of persia the two thrones si tot asa happy am jucat multe.

dar sunt cateva jocuri tari din ce mi-ati dat voi.

funda nu stiu la cine dau.
si euro truck 2008 nu imi merge tongue