| kissmypixles a întrebat:

Am un Samsung S5610.Am un card de memorie de 2Gb.Problema mea este ca nu am destul spatiu in fisierul "jocuri si altele".Am setat ca fisierele descarcate de pe net sa fie stocate in cardul de memorie.Eu downloadez jouri cu cablul de date si le stochez in card in fisierul "altele". Toate bune si frumoase, instalez vreo 12 jocuri si dupa aceea imi zice ca nu mai am memorie. Observ ca memoria din "jocuri si altele" unde se intaleaza jocurile este de doar 6000Kb.Intrebarea mea este cum pot avea mai mult spatiu.Am incercat sa mut jocurile intr-un folder din cardul de memorie dar nu merge. Multumesc.

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si prietena mea si nici unul nu am patit asta dar nou luam jocurile de pe mobile9 de pe netul telefonului deci cam asta ar fi rezolvarea.