| costelush420 a întrebat:

Am un servar de Zombie Plauge... cine ar dori sa ma ajute si se pricepe ft bine in pluginuri si script. dau fondator.

1 răspuns:
| ChangeName a răspuns:

Crede-ma ca sunt persoana potrivita.
Am experienta foarte buna in domeniul serverelor de cs si cs-urilor.
Am avut si eu propriul meu server dar l-am inchis din motive financiare.
Daca esti de acord sa te ajut iti voi putea personaliza serverul in orice mod vrei tu + plugine + rezolvare erori + personalizare + suport din partea mea + ajutor in populare + comunitate care sa-l gazduiasca (eu sunt administrator pe ea) Si orice altceva mai doresti tu.
Pot da si boosturi si poate sa rezolv si cu niste dropuri.
Daca esti interesat lasa un reply sau adauga id-ul meu de mess r.cretescu@yhoo.com