| aNoN11m a întrebat:

Am un server de cs 1.6 facut cu Cs 1.6 Server creator si am router eu nu vreau sa ii fac portforward ( nici nu stiu cum ) si am auzit ca merge dns pentru router eu i-am facut dns normal ( dp youtube ) si nu merge nu imi intra p server cu no-ip deschis si cu serveru si tot ma ajutati sau imi aratati un video cum sa fac dns pentru router ( daca exista )

1 răspuns:
| claudiu202 a răspuns:

Scuza-ma da u ai ip virtuale nu poti sa-ti deschizi server am incercat si eu si nu mere