| NighTy a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine va rog multtttt!
Vreau sa-mi fac un server de samp normal va rog multttttt ajutati-ma!
Am incercat azi vreo 4-5 ore si nu mi-a reusit.am urmat instructiunile de pe site dar nu merge...
De fapt am facut serveru-ul merge dar nu merge sa-mi pun admin.
Am incercat tot dar nu merge.
Imi cer scuze daca am scris gresit dar am scris in graba, va rog ajutati-ma.
Dau funda.PROMIT!

1 răspuns:
| Reyko95 a răspuns:

Salut Deci trebuie sa intri in folderu cu
Serverul si dai la server...
Dupaia scrii la Rcon_Passworld O parola secreta ca daca o dai poate sa dea admin.....Si inainte sa intri pe svr tau....scrie acolo cand dai connect rcon Password si pui parola de acolo de la Rcon Si esti Admin Si mi se pare ca poti folosi si comanta /setlevel id lv ca sa faci pe altcineva admin

Bafta!
Funda?laughing