| Toxi2KWorld a întrebat:

Am un server de metin2 pe hamachi, client cu mc. As vrea sa il hostez...Ma puteti ajuta sa-mi spuneti o firma de host ceva mai ieftina si cat de cat bunicica? Puteti da add: moisebogdan65 Yahoo messenger. Mai am si unele nelamuriri. Va multumesc frumos :* Fundita

1 răspuns:
| Ghiza_Mihnea_1997 a răspuns:

Http://www.hostprofil.ro/! Sunt de incredere! Am avut server de Minecraft de la ei! E super ieftin si foarte bun! Daca mai ai nelamuriri contacteaza-ma skype mihnea.ghiza.