| an4rei a întrebat:

Am un server de samp gata facut de comunitatea Zonek dar cand intru pe server imi arata reclame sub bani adica ceva de genu scris cu rosu, galben si albastru dar nu in chat! Sub viata, armura, bani si tot mi se schimba www.zonek.ro apoi dispare si apare Zonek si mai scrie in coltul stang jos Player`s Online: (sunt ca un fel de bannere) dar nu stiu cum sa le scot

1 răspuns:
| Dorin_9597 a răspuns:

Poi ai modificat din GM?! sau daca nu ia id meu mil dai gm il editez eu killer50c3nt.vla_samp