| karrer93 a întrebat:

Am un server de samp si mie imi merge sa ma joc pe el, dar la altii scrie retrying info... ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Snake_4839 a răspuns:

Ai IP dinamic? cred ca de asta ca am avut si eu un servar si nu le mergea prietenilor si am aflat ca am IP dinamic. Asta este problema, eu zic sa nu mai faci acest sv. Daca vrei, poti vb. cu cei de la internet sa-ti lase IP normal. Bafta si funda?

2 răspunsuri:
| karrer93 explică:

Pai am router si il tin deschis NON-STOP deci nu se schimba ipu nu stiu ce sa fac mai ast raspunsuri

| karrer93 explică:

Mai astept raspunsuri deoarece am router si ipul nu se schimba, si mai are cineva cu ip dinamic si router server si are 10 playeri in fiecare zi, stiu sunt putini dar el e multumit(cred)