| Bubualeewq a întrebat:

Am un set de gammeing de acesta https://www.marvo.ro/kit-gaming-marvo?product_id=252 și am acel mouse roz. și de câțiva ani s-au făcut niște pete maro și nu știu cum să le scot. Ce variată trebuie sa fac? Sa pictez mouse-ul sau sa îmi cumpăr altul? Va rog ajutați-mă...

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Salut banuiesc ca acele pete sau ce sunt nu se pot scoate pentru ca nu sunt murdarie sunt ceva fizic. poti incerca cu o laveta pui putin alcool izopropilic si stergi usor sa vezi daca iese, daca nu iese nu e tocmai pata. poti in loc de alcool izopropilic sa pui spirt pe acea laveta, dar foarte putin spirt si doar cu mouseul scos de la alimentare!
Intrucat acest KIT costa in jur de 200 de lei, eu zic ca poti sa iti cumperi alt kit complet daca iti place atat de tare acel mouse, daca nu vrei sa mergi pe aceeasi culoare cauta mouseul dupa numele de cod, asta pentru ca pe net se vinde ca si kit si nu dau informatii despre acest mouse cum se numeste!