| Wølfię a întrebat:

Am un sistem de supraveghere video, iar când ma uit la camere pe telefon îmi arata ca sunt offline.
Pe monitor se vad, nu arata ca sunt offline, nu știu ce problema are.
Și mai este o chestie într-o parte a monitorului îmi arata un nor cu un x în el.

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

1. Ce sistem de supraveghere video ai? Cum se numeste aplicatia cu cate te conectezi la sistemul de supraveghere?
2. A functionat pana acum? Cand a inceput sa apara problema?
3. E sistem de supraveghere administrat de o firma de paza sau e facut de tine?

Probabil nu e conectat cum trebuie la retea, dar imi trebuie mai multe informatii