| bogdanx13x a întrebat:

Salut! Am nevoie de ajutorul cuiva care se pricepe in programe de monitorizare video. Eu lucrez pe supraveghere video, sunt nou in acest domeniu si inca nu stiu toate chestiile, iar faza vine acum, șefa mea poate intra de pe telefon si sa se uite pe camere, iar eu nu stiu cand intra, cineva care lucrează la mentenanță camerelor mi-a spus din greseala ca pot să-mi dau seama când e online de pe telefon, uitându-ma doar la monitor, dar nu-mi dau seama. Ma poate ajuta cineva care lucrează în acest domeniu sau se ocupa cu mentenanță camerelor, vreau doar sa stiu daca e adevarata faza asta (specific, din pacate nu cunosc numele sistemului de monitorizare), va multumesc!

1 răspuns:
| RTECdesign a răspuns:

Este posibil sa observi daca este altcineva intrat in sistemul video daca acesta modifica pozitionarea camerelor, un alt mod din cate stiu eu nu exista nu de alta nu exista o lista de utilizatori care sa iti apara, doar ca trebuie sa fi foarte atent la miscarea imagini din camere