| marina1253 a întrebat:

Am un telefon Alcatel si l-am cumparat de la cosmote si este Cosmote Sense(modelul). Unde pot gasi si eu jocuri pentru el sau teme?

Răspuns Câştigător
| GeorgeDB_3283 a răspuns:

Depinde ce sistem de operare are.Eu unul cred ca are Android, iar pentru android trebuie descarcat de pe telefonul mobil un program pe nume astro cu care poti instala jocuri prin cablu de date/SD CARD.
Uite aici un site de unde am descarcat pentru un Lg Optimus One http://www.androidsoft4u.com/games/.La mine unu a mers.
Daca te-am ajutat da-mi fundita...:D

2 răspunsuri:
| florinwar a răspuns:

Pe net

| florinwar a răspuns:

Pe net