| 8Anonimul8 a întrebat:

Am un volan si pe cutie zice ca vibreaza dar nu vibreaza la nici un joc.cum sa dau sa vibreze.( in magazin la probat la ps3 si vibra).

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

In setarile jocului vezi ca ai acolo o optiune de a pune volanul sa vibreze. Pentru asta iti va trebuii driver-ul volanului instalat in pc-ul tau.

Bft!

| YoChriss a răspuns:

Salut! Cu volanul trebuie sa fi venit mai mult ca sigur un CD si un manual de utilizare. Daca ai primit un CD, urmezi instructiunile de pe cutie sau manualul de utilizare si instalezi driverul, sau daca nu l-ai primit, cauti prin hartiile care au venit cu volanul ceva link-uri pentru driver. Funda?