| cosmywooz a întrebat:

Am vazut acest video cu jocurile pany pang http://www.youtube.com/watch?v=ckwxhmumSOo&feature=relat ed unele dintre ele le-am jucat cum ar fi cel cu casa, scoala1 si 2... dar primul joc care il arata in video nu il gasesc, ca sa il joc si eu sau cel cu baiatul cu ochelari care urmeaza nu le gasesc nicaieri am cautat peste tot, daca l-ati jucat vreodata, sa mi-l dati si mie, va rog.

1 răspuns:
| Muwz a răspuns:

Pai primul este tot la scoala la subsol la toaleta la fete, iar cel cu baiatul cu ochelari e in supermarket cand iesi afara o iei la dreapta si dai click pe piatra aia. Funda?