| radu2002 a întrebat:

Am vazut un film acum ceva timp si nu mai stiu cum se numeste.Era vorba de un joc cu un nume ciudat in care dadeai cu zarul si pe mijloc iti scria ceva ca un fel de proverb sau ceva de genu si se intampla in realitate.Personajele principale erau o femeie si un barbat care erau foarte bun prieteni dar barbatul a disparut in jungla de copil.Pe langa cei doi mai erau inca doi copii care erau frati o fata si un baiat.Sper ca vam dat destule informatii. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Valy93 a răspuns:

Salut. Filmul se numeste "Jumanji" si e cu fostul actor Robin Williams.