| ilovewhenyousmile a întrebat:

Hey m-am uitat mai de mult la un film, era cu un barbat si o femeie care au divortat, si aveau trei copii, si barbatul s-a deghizat in femeie, ca sa fie bona copiiilor.Imi spuneti si mie cum se numea filmul va roghappy.
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| iuli a răspuns:

Se numeste D-na Doubtfire, taticul nostru traznit.
http://www.cinemarx.ro/......11109.html

7 răspunsuri:
| abcdefgh a răspuns:

Si eu vreau sa aflubig grin...app. barbatul acela se deghizase intr ofemeie grasa (negresa)? big grin

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Mrs. Doubtfire Fundaaa :*

| AnaBlackVampire a răspuns:

Salut Crystal!

Filmul se numeste Mrs Doubtfire (Robin Williams) sau cel in care femeia e negresa si f grasa : Big Mama.

Ciao!

| Asdfghjklove69 a răspuns:

Big mama.big grinFunda?

| YanisMn a răspuns:

Filmul se cheama Mrs. Doubtfire, cu Robin Williams.Adica cel putin asta cred eu ca despre el e vorba.Vizionare placuta! happy

| rrrbeto95 a răspuns:

Cred ca e Big Momma's House 2

| anonimm_5776 a răspuns:

Aaa da a fost ft tare filmul ala se numea D-na doubtfire taticul nostru trasnit