| Adrian848 a întrebat:

Am venit cu o intrebare care nu stiu cumo sa vi se para: -Eu am placa video dar cu memorie mica.Bun.Imi puteti spune un program in care sa maresc memoria la placa video? -Sau daca aveti voi alte placi video spunetile! big grin

2 răspunsuri:
| BrokenInside a răspuns:

Nu exista asa program, daca vrei o marire a performantei gratuita, intra pe siteul oficial de la placa ta video, si updateaz-o, o sa faca mari diferente, de asemena foloseste si directX 9, e recomandat si facut de windows.Bafta.

| Gabyboi a răspuns:

Memoria o poţi mări doar dacă cumperi altă placă mai bună.